Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

SCICON MTB podsedlová brašnička Saddle Bag

Po mnoha letech používání již vím, že podsedlová brašnička je nezbytný doplněk cyklo výbavy. Jasně, náhradní duši, montpáky či lepení je možné vozit v batůžku nicméně proč si zaplňovat prostor spíše určený pro pláštěnku, svačinu případně druhou láhev s pitím. Nebo třeba pro akumulátorový kompresorek. Neřkuli, že může nastat situace, kdy vyrazím na rychlý švih a batůžek vypustím úplně. SCICON MTB podsedlová brašnička je bytelná a s objemem 800 ccm patří mezi ty prostornější. Vyrobená v Itálii.

Konstrukce

Brašničku SCICON tvoří pevný, voděodolný materiál zvaný nylon Ripstop, stejně voděodolný je zip, takže by brašnička měla být jediným suchým místem na kole, v případě deště. Což se potvrdilo hned při první jízdě s ní… Uvnitř najdeme kapsičky – organizér na drobnosti, vejdou se sem i nějaké energy tyčinky, klíčky k bytu či Co2 bombičky. Samozřejmé jsou reflexní prvky a poutko na blikačku. Montáž brašničky je bez nářadí, úchyt je použit pouze suchými zipy. Zdá se, že by měly být pevné. Vstup do brašničky SCICON je zadním dílem.

Na jak dlouho?

Uvidíme, co vydrží. Dosavadní brašnička od firmy Topeak (už nevím typ) byla sice skvělá, prostorná a bavil mě boční vstup umožňující skvělý přístup k obsahu. Ovšem po cca dvou letech skončila svoji životnost právě na relativně dlouhém voděodolném zipu, který prostě přestal …zipovat. Místní brašnář nad tím pokrčil rameny. S omluvou, že to nepůjde vyměnit z důvodu tuhé skořepiny.

SCICON MTB podsedlová brašnička má za sebou svoji premiéru – a hned musela být pokřtěna a řádně otestována v pěkném lijáku.

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.
error: Obsah je zabezpečený !!