Stisknutím "Enter" přejdete na obsah

Roger Waters se patrně pomátl. Znovu nahraje ikonické album!

Opravdu netuším, co se tomuto chlapovi honí v palici. Zvoní mu hrana 80 let a jeho nenapadne nic jiného, než že překope legendární album, ikonicky výtvor, desku “Dark Side Of The Moon“! Kterážto před nedávnem oslavila 50 let existence. A údajně ji nahraje od první do poslední sekundy zcela jinak! Usoudil, že album bylo a je v této původní podobě nepochopené! Takže vězte, vy všichni, miliony posluchačů, že jste po celou dobu existence věhlasného alby byli trubky, neřkuli idioti, kteří desce neporozuměli!

A Waters tedy musí zasáhnout, a vše uvést na pravou míru! Údajně přibydou mluvené pasáže do instrumentálních kusů (například “On the Run“), a – fanoušci Pink Floyd, držte se – “Money” byla přepracována do stylu country! Takže místo hodin v úvodu budou znít asi kravské zvonce…

Nerozumím jedné věci

Ok, Waters byl někdejším leadrem kapely Pink Floyd.  Během konce 70. let byl dominantní tvůrčí postavou kapely až do svého odchodu v roce 1985. Napsal většinu textů k pěti albům Pink Floyd. Právo překopat inkriminované album zřejmě má a jelikož jsem zatím nezaregistroval, že by se k tomuto počinu vyjádřili zbývající členové kapely, je asi vše v cajku. Jen tak přemýšlím, co za tím vězí.

A vychází mi dva důvody: nechutně nabubřelé mega ego mistra Waterse – a prachy. Když už tu máme to velké výročí ikonické nahrávky, tak se na tom, jako bývalý autor a majitel práv (zřejmě), přiživím. Vrhnu do světa SVOJI verzi, určitě půjde na dračku, jako cenný sběratelský relikt, jméno Waters se opět dostane na titulní stránky a doláče se budou sypat.

Jak bude “nová” verze ikonického alba asi vypadat, můžete zjistit při poslechu předělávky slavné skladby “Comfortably Numb“- a shlédnutí poměrně dost depresivního videa. Hm, opravdová “lahůdka” :-((

Buďte první! Přidejte komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mission News Theme od Compete Themes.
error: Obsah je zabezpečený !!