Beviro je česká značka pouze pro muže!

Prosadit ryze českou firmu ve světě obřích kosmetických společností ovládajících globální trh, to už něco znamená! A pokud Beviro nabízí pouze a jen kosmetiku pro muže, zdá se to takřka neuvěřitelné! A je to super! Že my, chlapi, už nemusíme vybírat z mnoha desítek zahraničních značek! Najednou máme vše důležité doma, takříkajíc za humny! A na jednom místě! Koneckonců o kvalitě značky mluví i skutečnost, že spolupracuje s mnoha českými barbershopy – a my moc dobře víme, že holiči si do své práce nenechají kecat a ve svém zájmu na kvalitě nikdy nesmlouvají.

Beviro dává možnost koupit si testovací vzorky čtyř toaletních vodiček s označením Discovery set. Najdete v něm 4 praktické flakony s rozprašovačem, které obsahují vůně Bohemian Spirit, Metropolitan, 1918 a Sophisticated. Jedna lepší než druhá!

Zdá se, že sympatické obaly, jak zásuvná krabička plus jednotlivé obaly flakónků jsou vyrobené z recyklovaného kartónu. Tady velký palec nahoru!

Stačí se podívat na stránky Beviro a zjistíte, co všechno dokázali čeští borci vymyslet a vyrobit.

A které vůně Beviro mně nejvíce sedly? Jednoznačně 1918 a Sophisticated.

PS: v žádném případě nedělám reklamu! Jen si dovoluji vypíchnout na své webové stránce něco, co se mi líbí! Oceňuji české ručičky a nosíčky! Nemusí se mnou každý souhlasit.

error: Obsah je zabezpečený !!